۱۵  مرداد ۱۳۹۸

پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در بخش پسران در شهرکرد افتتاح شد

به گزارش ستاد خبری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی شهرکرد، با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر فرید براتی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری، جمعی از روسای واحدهای استانی، معاونین و مدیران ستادی، پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی بخش پسران در شهرکرد افتتاح شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در این مراسم گفت: بخش اول این المپیاد با حضور 620 دانشجوی دختر به خوبی برگزار شد و در بخش دوم نیز شاهد حضور 1300 دانشجوی پسر این دانشگاه، در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی هستیم .

وی اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی با 300 هزار دانشجو، یک میلیون و هشتصد هزار نفر دانش آموخته، حدود 800 رشته و بیش از 600 مرکز آموزش علمی کاربردی در کشور به عنوان دانشگاه مهارت آموز و تربیت نیروی متخصص و کارآمد در جهت رفع نیازهای شغلی جامعه گام موثری برداشته است.

دکتر محمدحسین امید عنوان کرد: دانش آموختگان این دانشگاه باید بعد از فراغت از تحصیل همچنان ارتباط خود را حفظ کنند و تجاری سازی و تحقق ایده ها و با شرکت در کلینیک های کارآفرینی می توانند از ارائه تسهیلات پنجاه میلیون تومانی با کارمزد2 % بهره مند شوند.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان شرکت کننده در این المپیاد گفت: دانشجویان در طی برگزاری این دوره از مسابقات باید با رفاقت، رقابت سالمی را نیز داشته باشند و خاطرات خوبی برای خود به جا بگذارند.آغاز پذیرش دانشجو جهت نیمسال مهر98
پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی موجب نشاط دانشجویان برای آغاز سال تحصیلی می شود

ثبت دیدگاه شما

* نام : ایمیل : (منتشر نمی شود) آدرس وب سایت : * نظر شما : توجه : نظر شما پس از تائید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.
نظرسنجی
به نظر شما کدامیک از رشته های دانشگاه آینده شغلی بهتری دارند؟
حسابداری فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) معماری و ساختمان مدیریت - اموراداری حقوق مدیریت امور فرهنگی حقوق اداری برق عمران تربیت مربی پیش دبستانی
نمایش نتایج نظرسنجی
آمار سایت
بازدید کننده آنلاین : ۱ نفر
بازدید امروز : ۳۸ بار
بازدید دیروز : ۸۴ بار
بازدید این ماه : ۲۴۹۹ بار
بازدید کل : ۶۸۸۱۶۶ بار